Strona główna » Środki czystości » Chemia » Dezynfekcja rąk » Płyn do dezynfekcji rąk (70% alkoholu) D-AROMA 1L
Kategorie
Płyn do dezynfekcji rąk (70% alkoholu) D-AROMA 1L

Płyn do dezynfekcji rąk (70% alkoholu) D-AROMA 1L

Numer katalogowy: ZDEZDAROMA

Pojemność: 1 L


  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Płyn przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rak. Wykazuje właściwości bakteriobójcze i wirusobójcze.

Stosować tylko do użytku zewnętrznego.

Sposób użycia: Spryskać dłonie od zewnętrznej i wewnętrznej strony, a następnie rozprowadzić po całych rękach do momentu wchłonięcia płynu. Powtórzyć czynność. Nie spłukiwać wodą przez kilka minut.

Środki ostrożności:
Nie używać produktu na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Nie stosować w przypadku wystąpienia alergii skórnych. Nie stosować u dzieci poniżej 7 roku życia. Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać woda przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli są i jeżeli można je usunąć nadal płukać. W razie konieczności zasięgnij porady lekarza i pokaż pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Utylizować pojemnik w miejscu do tego przeznaczonym. Produkt nie nadaje się do spożycia.

Substancje czynne: etanol 70,4g / 100g, propan – 2 – ol 0,72g/100g.

Skład: alkohol etylowy skazony 70%.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu